Referanslar

Taha ER - 22

"Gönül Hocayı annemin yakın arkadaşı sayesinde buldum. A1 ve A2'yi 3 ay gibi kısa bir sürede öğrenip sınavları geçmem gerekiyordu. Daha önce almanca ile ilgili bir tecrübem yoktu. Tam anlamıyla sıfırdan öğreniyordum. Fakat bu süreçte Gönül Hoca bana çok yardımcı oldu. Gerek yazma, gerekse dinleme ve konuşmada yaptığımız pratikler beni sınavlara hazırlamıştı. Kendisi o kadar ilgili bir hoca ki tatilde olduğu zaman dahi mail üzerinden haberleşerek ödevlerimi kontrol ediyordu. :) Sözün özü bana Almancayı sevdiren ve öğreten hocadır."

Ayşe ÖZDİL - 48

"Gönül Hocam, sizinle sadece bir dönem çalışabildik ama benim için çok güzeldi. Keyifle geldim kursunuza. A2 seviyesinde daha önce anlamakta zorlandığım ya da gözden kaçırdığım birçok konuyu sayenizde tamamlamış oldum. Emeğinize sağlık, yüreğinize sağlık. Başarılarınız daim olsun. Her şey için teşekkürler. Yeniden, yeniden inşallah ileride zamanım olur ve B1 seviyesini de yine sizinle çalışmak kısmet olur. Selamlar, sevgiler... :) "

Yeşim SERTCAN - 24

"Gönül Hoca benim hem arkadaşımın annesi, hem de beni kızı gibi gören, Almanca dersleri aldığım eğitmenimdir. Ara ara özel ders aldım ve bizi okul sınavlarına hazırladı. Ayrıca uzun süreli kursuna gittim. Eskiden altyapım vardı aslında ama Gönül Hocam sayesinde A2'yi bitirdim ve dilimi pekiştirdim. 

Kendisi gramere odaklanmaktan hiç hoşlanmaz. Özellikle dinleme konusunda bizi destekler ve eğer duyup anlamazsanız ne yazabilir ne de konuşabilirsiniz der. Okuma konusunda kelime telaffuzlarımızı düzeltir ve konuşma için pratik yapmamıza teşvik eder. İstediğiniz materyalleri maille gönderir. Kitap önerisi almak isterseniz yapar mutlaka. Gönül Hocanın derslerinde süre yetmez, bir anda biter ve zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Ders bittiğinde "aa ders bitti mi" şaşkınlığına hazır olun. :)"

Ahmet YAZICI 50

"Gönül Hocam tatlı sert yönüyle asla tembellik edilmesine izin vermez ve farkında olmadan sizi Almanca dersinin bağımlısı yapar. :) Titiz ve düzenli çalışması sayesinde onunla devamlı çalışmak istersiniz. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Sizi tanıdıığım için çok mutluyum."